medycynametaboliczna.pl

Wypożyczalnia samochodów Łódź - najtaniej

W Łodzi jest kilka wypożyczalni samochodów. Na ich tle zdecydowanie wyróżnia się swoją ofertą ViaRent. Przygotowała ona bowiem bardzo duży wybór komfortowych aut, co najwyżej dwuletnich. Są one bogato wyposażone, co znacząco ułatwia i uprzyjemnia jazdę.

Propozycje ViaRent skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych, ale także i firm. Te drugie są w szczególności zainteresowane długoterminowymi umowami, co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej korzystnych cen. Ponadto korzystanie z wynajętego auta nie jest objęte ograniczeniem czasowym. Można liczyć zarówno na miesięczną, jak i roczną umowę. Wysokość opłat jest stała i umożliwia odliczenie nawet pełnej stawki VAT.

Oferta ViaRent jest także skierowana do osób, które przylatują do Łodzi lub Warszawy w celach turystycznych. To właśnie te lotniska są obsługiwane przez firmę, która może podstawić na nie wybrany przez klienta samochód. W ten sposób dzięki wypożyczalni zyskujesz możliwość podróżowania nawet po całym kraju w wysokiej klasy pojeździe.


ViaRent
Wedmanowej 6A
93-228 Łódź
tel. +48 697 17 17 1

Zobacz także:

Autokary wynajem Wrocław

Autokary wynajem Wrocław

Firma przeprowadzkowa z Warszawy

Firma przeprowadzkowa z Warszawy