medycynametaboliczna.pl

Frezarki CNC

Plotery frezujące to maszyny stołowe do grawerowania, cięcia i trójwymiarowej obróbki różnego rodzaju materiałów (PCV, PMMA, poliwęglan, polistyren, MDF, drewno, aluminium, mosiądz). Frezarki CNC idealnie sprawdzają się w różnorodnych działach przemysłu i sektorach różnych dziedzin, takich jak reklama, stolarstwo, produkcja elementów metalowych czy wykonanych z plexi. Seron posiada w swojej ofercie frezarki najlepszej jakości w trzech różnych seriach: Standard, Expert, Professional. Różnią się one rozmiarem, zaawansowaniem funkcji, ich przeznaczeniem i szybkością pracy.



Każda oferowana w sprzedaży frezarka jest wykonana ze stali i żeliwa, co znacznie przedłuża ich żywotność i daje gwarancję wielu lat użytkowania. Jeśli klientowi przydarzy się jakaś awaria elementu frezarki, zawsze może mieć pewność naprawy jej w określonym dla sprzętu okresie gwarancyjnym. Mocne materiału użyte do produkcji frezarek sztywność i wytrzymałość na liczne przeciążenia, którym jest poddawana tego typu maszyna. Specjalne plotery frezujące wyposażone w nowoczesne i intuicyjne interfejsy oraz napędy helikalne, zapewniają bardzo duże prędkości pracy, wysoką dokładność i trwałość. Każda z frezarek może zostać również wyposażona w różnorodne dodatkowe elementy, jak skaner laserowy, odciąg wiórów czy specjalne bazy pozycjonujące.



Poszukujesz frezarek CNC do uzupełnienia parku maszyn, które posiadasz w swojej firmie? Koniecznie skontaktuj się z działem Obsługi Klienta firmy Seron, który pomoże Ci wybrać odpowiednie maszyny CNC w bardzo dobrej cenie.



SERON Kołodziejczyk Sp.j.
Centralnego Okręgu Przemysłowego 18
37-450  Stalowa Wola
tel. 15 814 24 02

Zobacz także:

Obróbka metali Wrocław

Obróbka metali Wrocław

Wycinanie laserowe - Białystok

Wycinanie laserowe - Białystok

Maszyna budowlana – części zamienne

Maszyna budowlana – części zamienne

Sprzęgła zębate do maszyn

Sprzęgła zębate do maszyn