medycynametaboliczna.pl

Autokary wynajem Wrocław

Każda osoba, która decyduje się na podróż autokarem chce mieć zagwarantowane:

  • bezpieczeństwo,
  • wygodę,
  • udogodnienia podczas jazdy,
  • niskie ceny

i szereg innych elementów, na które składa się dobra oferta usług transportowych. Przewozy autokarowe powinny być kierowane jedynie przez doświadczone osoby, z dużym doświadczeniem zawodowym. Dopiero wtedy, my— jako pasażerowie, będziemy mieć pewność wysokiej jakości usług.

WROCEK – TRAVEL

Firma z Wrocławia— WROCEK – TRAVEL cieszy się ogromnym zaufaniem i zainteresowaniem na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Grono zadowolonych klientów zdobyła, dzięki jasno określonym zasadom najmu autokaru oraz konkurencyjnym cenom. Wszelkie pojazdy udostępniane przez wrocławską markę są skrupulatnie sprawdzane przez techników przed każdorazowym wyjazdem. Z oferty korzystają zarówno małe, jak i duże grupy ze względu na bogaty wybór busów i autokarów, które mieszczą wewnątrz od 8 do 55 osób.

Kompleksowa oferta transportowa

Wszystkich zainteresowanych kompleksową ofertą przewozu na dłuższy i krótszy dystans, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nią, dzięki informacjom na wrocektravel.pl. Na witrynie znajduje się cennik, opis pojazdów pod wynajem, usługi pilotów i kierowców oraz wiele innych ważnych elementów, które są ważne dla każdego organizatora wycieczek. W autobusach są zamontowane regulowane siedzenia, klimatyzacja, barek z napojami i wiele innych udogodnień, które nie tylko podnoszą komfort jazdy, ale również jej bezpieczeństwo. W razie jakichkolwiek pytań o wynajem autokarów, zachęcamy do kontaktowania się telefonicznego lub emailowego.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972